Ucom-ը ձեռք է բերել կաբելային հեռուստատեսությամբ թենիսի «Մեծ սաղավարտի» մրցաշարի ցուցադրման բացառիկ իրավունքը
27/06/2016
Ucom ընկերությունը ձեռք է բերել թենիսի «Մեծ սաղավարտի» ամբողջ մրցաշարի Հայաստանում կաբելային հեռարձակմամբ ցուցադրման բացառիկ իրավունքը: Մրցաշարի մեկնարկային հատվածը՝ համաանգլիական ակումբի՝ Ուիմբլդոնի խաղերը հնարավոր է վայելել Eurosport ալիքների եթերում հունիսի 27-ից հուլիսի 10-ը:
«Ուիմբլդոնն, ինչպես միշտ, ներկայանում է նրբագեղության մի աշխարհի տեսքով, ուր իշխում են նրբաճաշակությունն ու ոճը, գերիշխում են սառնասրտությունը, ինքնատիրապետումը և տոկունությունը: Մեր բաժանորդները անգլիական լավագույն ավանդույթներով համեմված տեսարժան թենիսի ականատեսը կդառնան», - ասել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Այս ընթացքում Ucom-ի բաժանորդները հնարավորություն կունենան նաև մասնակցելու մեր ֆեյսբուքյան էջի վիկտորինային, որի հաղթողը կընտրվի պատահականության սկզբունքով և նվեր կստանա Eurosport ալիքի կողմից:

Компания Ucom приобрела эксклюзивные права на показ теннисных турниров “Большого шлема” по кабельному телевидению
27/06/2016
Компания Ucom приобрела эксклюзивные права на показ всех теннисных турниров “Большого шлема” по кабельному телевидению в Армении. Первой частью турниров - играми всеанглийского клуба Уимблдон можно будет насладиться в эфире телеканалов Eurosport с 27 июня по 10 июля.
«Уимблдон, как всегда, предстает в виде мира элегантности, где правят изысканность и стиль, преобладают хладнокровие, самообладание и выносливость. Наши абоненты станут очевидцами тенниса в лучших английских традициях, который стоит посмотреть», - отметил директор компании Ucom Айк Есаян.
В этом промежутке времени абоненты Ucom также будут иметь возможность участия в викторине, проводимой на нашей страничке в Facebook. Победитель будет избран по принципу случайности и получит небольшой подарок от канала Eurosport.