Ucom-ն ստեղծել է գերարագ ինտերնետի նոր փաթեթներ շարժական կապի բաժանորդների համար
Ucom ընկերությունն առաջարկում է իր շարժական կապի կանխավճարային և հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվել նոր՝ գերարագ ինտերնետի փաթեթներից:
300 ՄԲ, 500 ՄԲ, 1 ԳԲ և 2 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետի փաթեթներն ստեղծված են բոլոր նրանց համար, ովքեր չեն պատկերացնում իրենց առօրյա շփումն առանց սմարթֆոնի: Աշխարհի անցուդարձին և նորություններին առցանց կերպով ծանոթանալու համար ընդամենը 100 դրամով հնարավոր է ձեռք բերել մեկ օր վավերականությամբ Ինտերնետ 300 ՄԲ փաթեթը: Ինտերնետի առավել մեծ ծավալի անհրաժեշտության դեպքում՝ 30 օր վավերականության ժամկետով հնարավոր է ձեռք բերել Ինտերնետ 500 ՄԲ, Ինտերնետ 1 ԳԲ և Ինտերնետ 2 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փաթեթները, որոնց արժեքը համապատասխանաբար` 750, 1000 և 1500 դրամ է:
Միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ:
«Մեր շարժական կապի բաժանորդները, մասնավորապես՝ սմարթֆոն օգտագործող անձինք այժմ հնարավորություն են ստանում առավել մատչելի պայմաններով ստանալ իրենց անհրաժեշտ գերարագ ինտերնետի ծավալը և առցանց գործողություններ իրականացնել տանը, դրսում, աշխատավայրում, զբոսանքի ժամանակ, սրճարանում, - ամենուր», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն՝ Հայկ Եսայանը։

Ucom offers to its mobile voice Prepay and Postpay tariff plans' subscribers to benefit from the new high-speed internet bundles.
The high-speed internet bundles of 300 MB, 500 MB, 1 GB and 2 GB are created for all those subscribers, who cannot imagine their daily communication without a smartphone. In order to get online updates on the global developments and news at just 100 AMD it is possible to acquire the Internet 300 MB bundle, valid for 1 day. If there is a need for a larger data volume, one can acquire the Internet 500 MB, Internet 1 GB and Internet 2 GB data bundles, valid for 30 days, at the price of 750, 1000 and 1500 AMD respectively.
It is possible to activate several bundles at a time.
“Our mobile voice customers, in particular, the smartphone users are now having the possibility to get the high-speed internet volume they need at more affordable rates and plunge into the online activity at home, outside, at work, during a walk, in a café, - anywhere”, - said Hayk Yesayan, the General Director at Ucom.