Ucom-ն ստեղծել է գերարագ ինտերնետի նոր փաթեթներ շարժական կապի բաժանորդների համար
Ucom ընկերությունն առաջարկում է իր շարժական կապի կանխավճարային և հետվճարային սակագնային պլանների բաժանորդներին օգտվել նոր՝ գերարագ ինտերնետի փաթեթներից:
300 ՄԲ, 500 ՄԲ, 1 ԳԲ և 2 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետի փաթեթներն ստեղծված են բոլոր նրանց համար, ովքեր չեն պատկերացնում իրենց առօրյա շփումն առանց սմարթֆոնի: Աշխարհի անցուդարձին և նորություններին առցանց կերպով ծանոթանալու համար ընդամենը 100 դրամով հնարավոր է ձեռք բերել մեկ օր վավերականությամբ Ինտերնետ 300 ՄԲ փաթեթը: Ինտերնետի առավել մեծ ծավալի անհրաժեշտության դեպքում՝ 30 օր վավերականության ժամկետով հնարավոր է ձեռք բերել Ինտերնետ 500 ՄԲ, Ինտերնետ 1 ԳԲ և Ինտերնետ 2 ԳԲ գերարագ ինտերնետի փաթեթները, որոնց արժեքը համապատասխանաբար` 750, 1000 և 1500 դրամ է:
Միաժամանակ հնարավոր է ակտիվացնել մի քանի փաթեթ:
«Մեր շարժական կապի բաժանորդները, մասնավորապես՝ սմարթֆոն օգտագործող անձինք այժմ հնարավորություն են ստանում առավել մատչելի պայմաններով ստանալ իրենց անհրաժեշտ գերարագ ինտերնետի ծավալը և առցանց գործողություններ իրականացնել տանը, դրսում, աշխատավայրում, զբոսանքի ժամանակ, սրճարանում, - ամենուր», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն՝ Հայկ Եսայանը։

Ucom создала новые пакеты высокоскоростного интернета для абонентов мобильной связи
Компания Ucom предлагает абонентам предоплатных и постоплатных тарифных планов мобильной связи воспользоваться новыми пакетами высокоскоростного интернета.
Пакеты высокоскоростного интернета в 300 МБ, 500 МБ, 1 ГБ и 2 ГБ созданы для тех, кто не представляет свое ежедневное общение без смартфона. Для онлайн ознакомления с мировыми событиями и новостями всего за 100 драмов можно приобрести пакет Интернет 300 МБ, действительный в течение 1 дня. В случае необходимости более обширного объема интернета можно приобрести пакеты Интернет 500 МБ, Интернет 1 ГБ и Интернет 2 ГБ, действительных в течение 30 дней, стоимостью соответственно в 750, 1000 или 1500 драмов.
Единовременно можно активировать несколько пакетов.
«Абоненты нашей мобильной связи, а в частности пользователи смартфонов, теперь получают возможность приобрести необходимый объем высокоскоростного интернета по более доступным условиям и совершать действия в сети, при этом находясь дома, на улице, на работе, на прогулке, в кафе, - везде», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.