Ucom-ը միացավ ազգային օլիմպիական հավաքականին Ռիո դե Ժանեյրոյում
Ucom ընկերության հովանավորությամբ Հայաստանի ազգային օլիմպիական հավաքականն արդեն գտնվում է այս տարվա օլիմպիական մայրաքաղաք՝ Ռիո դե Ժանեյրոյում։
Հայ բռնցքամարտիկներին, ծանրամարտիկներին, լողորդներին, ըմբշամարտիկներին, հրաձիգին, թեթև աթլետներին, մարմնամարզիկներին, ձյուդոիստներին կսատարեն նաև Ucom ընկերության ներկայացուցիչները, ովքեր այսօր ուղևորվեցին աշխարհի գլխավոր սպորտային ստուգատեսի անցկացման վայրը:
«Ազգային օպերատորի կարգավիճակը պարտավորեցնում է մեզ ամեն կերպ աջակցել մեր մարզիկներին: Այս օրերի ընթացքում ողջ աշխարհն ապրելու է օլիմպիական ռիթմով, ամբողջ Հայաստանը մեր հովանավորությամբ է դիտելու Ռիո-2016-ի դիտարժան իրադարձությունների ուղիղ հեռարձակումը: Ucom ընկերության բոլոր աշխատակիցները հատուկ համազգեստ են կրելու և սրտի տրոփյունով հետևելու են մեր հավաքականի ելույթներին: Մենք հավատում ենք մեր մարզիկների տոկունությանը, վստահում ենք նրանց ուժերին և միմիայն հաղթական մեդալներ ենք ակնկալում», - նշել է Ucom ընկերության հաղորդակցության և մարկետինգի տնօրեն՝ Տիգրան Սաֆարյանը։

Представители Ucom присоединились к национальной олимпийской сборной в Рио-де-Жанейро
При спонсорстве компании Ucom спортсмены национальной олимпийской сборной Армении уже находятся в олимпийской столице этого года – Рио-де-Жанейро.
Армянских боксеров, тяжелоатлетов, пловцов, борцов, стрелка, легкоатлетов, гимнастов, дзюдоистов поддержат также представители компании Ucom, которые сегодня отправились в место проведения главного мирового спортивного состязания.
«Статус национального оператора обязывает нас всячески поддерживать наших спортсменов. В эти дни весь мир будет жить в олимпийском ритме, благодаря нашему спонсорству, вся Армения будет смотреть прямое вещание ярчайших событий Рио-2016. Все сотрудники компании Ucom будут облачены в специальную форму и с биением сердца будут следить за выступлениями нашей сборной. Мы верим в выносливость наших спортсменов, доверяем их силам и ожидаем исключительно победных медалей», - отметил директор по маркетингу и коммуникациям компании Ucom Тигран Сафарян.