Ucom-ի շարժական ինտերնետի մոդեմը հասանելի է նոր` U!Fi 3500 մարզային սակագնային պլանի հետ
Ucom ընկերությունն իր շարժական ինտերնետի բաժանորդներին առաջարկում է ձեռք բերել U!Fi E5573Bs-320 մոդեմը նոր` U!Fi 3500 մարզային սակագնային պլանի հետ:
Նոր մոդեմը հնարավոր է ձեռք բերել 5000 դրամով U!Fi 3500-ին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում և ամեն ամիս ստանալ 5 ԳԲ գերարագ ինտերնետ, որն սպառելուց հետո բաժանորդները կօգտվեն անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 512 կբ/վ արագությամբ: 12 ամսով բաժանորդագրության դեպքում սարքը նույնպես կարելի է ձեռք բերել 5000 դրամով, պարզապես ամեն ամիս վճարելով 4500 դրամ, որի դիմաց բաժանորդները կստանան հավելյալ 1 ԳԲ ծավալով գերարագ ինտերնետ:
Այս նոր մոդեմի միջոցով բաժանորդները կօգտվեն գերարագ ինտերնետից ավելի մեծ արագությամբ և կստեղծեն իրենց անձնական Wi-Fi տարածքը Ucom-ի շարժական ծածկույթում ամենուր` անգամ գտնվելով շարժման մեջ:
Նոր U!Fi- ը հնարավորություն կտա ինտերնետին միաժամանակ միացնել մինչև 10 սարքավորում՝ պլանշետներ, սմարթֆոններ ու դյուրակիր համակարգիչներ Wi-Fi-ի և 1 ստացիոնար համակարգիչ՝ USB լարի միջոցով:
U!Fi-ը հնարավոր կլինի օգտագործել գնելուց անմիջապես հետո. այն չի պահանջում երկար և բարդ տեղադրման գործընթաց:
«Այս մոդեմն օժտված է խելացի առանձնահատկությամբ: Երբ օգտագործում եք այն Wi-Fi-ի հասանելիությամբ վայրերում, օրինակ՝ օդանավակայաններում, սրճարաններում, հյուրանոցներում, կամ էլ՝ Ձեր տանը, այն ավտոմատ կերպով միանում է Wi-Fi ցանցին և այդպիսով թույլ է տալիս խնայել LTE/3G ցանցերով նախատեսված գերարագ ինտերնետի գիգաբայթերը», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն՝ Հայկ Եսայանը։

Мобильный модем Ucom доступен с новым региональным тарифным планом U!Fi 3500
Компания Ucom предлагает своим абонентам мобильной связи приобрести модем U!Fi E5573Bs-320 с новым региональным тарифным планом U!Fi 3500.
Новый модем возможно приобрести за 5000 драмов при подключении к U!Fi 3500 на 24 месяца и ежемесячно получать 5ГБ высокоскоростного интернета, по исчерпании которых - использовать безлимитный интернет со скоростью до 512 кб/сек. При подключении на 12 месяцев устройство также можно приобрести за 5000 драмов, просто ежемесячно выплачивая 4500 драмов, взамен чего абоненты получат дополнительный 1ГБ высокоскоростного интернета.
Посредством этого нового модема абоненты смогут воспользоваться высокоскоростным интернетом с большей скоростью и создадут свое личное пространство Wi-Fi в зоне мобильного покрытия Ucom повсюду, даже на ходу.
Новый U!Fi даст возможность одновременного подключения к интернету до 10 устройств посредством Wi-Fi, то есть планшетов, смартфонов и ноутбуков, а также подключить 1 персональный компьютер через шнур USB.
U!Fi можно использовать сразу после покупки: он не требует длительного и сложного процесса установки.
«Этот модем наделен умной особенностью. Когда Вы используете его в местах с оперирующей связью Wi-Fi, например, в аэропортах, кафе, гостиницах, или же у себя дома, то он автоматически подключается к сети Wi-Fi, позволяя таким образом экономить гигабайты высокоскоростного интернета, предоставляемые через сеть LTE/3G», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.