ՍԿՍՎԵԼ Է UCOM-Ի ՆՈՐ՝ 044 ԿՈԴՈՎ ՀԱՏՈՒԿ ՀԱՄԱՐՆԵՐԻ ԲԱՐԵԳՈՐԾԱԿԱՆ ԱՃՈՒՐԴԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ԳՐԱՆՑՄԱՆ ԳՈՐԾԸՆԹԱՑԸ
21/10/2016
Այսօրվանից արդեն հնարավոր է գրանցվել 044.ucom.am կայքում և նոյեմբերի 1-3 մասնակցել Ucom ընկերության նոր 044 կոդով սկսվող հատուկ հեռախոսահամարների էլեկտրոնային աճուրդին: Աճուրդին կներկայացվի թվով 33 հատուկ հեռախոսահամար: Համարների ցանկին, դրանց նվազագույն արժեքներին և աճուրդի անցկացման պայմաններին ևս հնարավոր է ծանոթանալ՝ այցելելով 044.ucom.am կայքէջ:
Հիշեցնենք, որ աճուրդի արդյունքում հավաքագրված ամբողջ հասույթը տրամադրվելու է Ucom Հիմնադրամին՝ բարեգործական ծրագրեր իրականացնելու համար:
«Մենք լիահույս ենք, որ բարեգործական աճուրդի արդյունքում հավաքագրված գումարը մեզ թույլ կտա շատ կարևոր նախագծեր իրականացնել ու մեծ թվով ընտանիքներին հույս ներշնչել ապագայի նկատմամբ», - նշել է Ucom Հիմնադրամի տնօրեն Աշոտ Բարսեղյանը:

НАЧАЛАСЬ РЕГИСТРАЦИЯ УЧАСТНИКОВ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОГО АУКЦИОНА ДЛЯ НОВЫХ СПЕЦИАЛЬНЫХ НОМЕРОВ UCOM С КОДОМ 044
21/10/2016
С сегодняшнего дня открыта возможность регистрации на сайте 044.ucom.am с целью участия в электронном аукционе специальных номеров с кодом 044, который пройдет с 1 по 3 ноября.
На аукционе будет представлено 33 специальных телефонных номера. Со списком номеров, их минимальной стоимостью и условиями проведения аукциона можно также ознакомиться на сайте 044.ucom.am.
Напомним, что все средства, собранные в результате аукциона, будут предоставлены Фонду Ucom для реализации благотворительных целей.
«Мы надеемся, что собранная в результате благотворительного аукциона сумма позволит нам реализовать ряд важных программ и вселить надежду на будущее большому числу семей», - отметил директор Фонда Ucom Ашот Барсегян.