Ucom-ը մեկնարկում է ֆիքսված և շարժական կապի ծառայությունների միասնական՝ 4 Play առաջարկը
Ucom ընկերությունը հանդես է եկել հեռահաղորդակցության շուկայում նախադեպը չունեցող, ֆիքսված և շարժական կապի ծառայությունների միասնական՝ 4 Play առաջարկով։ Միանալով ընկերության նոր՝ 4 Play առաջարկին՝ բաժանորդները կստանան ֆիքսված կապի Triple Play և շարժական կապի «Ունիվերսալ» ծառայությունները մեկ փաթեթում։
«Այս առաջարկը նախևառաջ հնարավորություն է ընձեռում օգտվել Triple Play ծառայությունից հատուկ՝ ավելի մատչելի ամսավճարով: Բացի այդ, Ucom-ի Ունիվերսալ փաթեթի բաժանորդները կարող են ստեղծել 5 հեռախոսահամարից բաղկացած խումբ և միմյանց հետ խոսել անսահմանափակ: Ավելին՝ յուրաքանչյուր ամիս «Տեսավարձույթ» ծառայության շրջանակներում հնարավոր է ամբողջ ընտանիքով որոշակի քանակության ֆիլմեր դիտել, չէ՞ որ այս առաջարկը հենց ընտանիքի համար է», - նշել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը։
«Այս պահին որևէ ընկերություն չի տրամադրում այս ծավալի ֆիքսված և շարժական ծառայությունների համակցված փաթեթներ, ինչն իրապես բացառիկ է դարձնում 4 Play առաջարկը հեռահաղորդակցության հայկական շուկայում։ Հեռուստատեսային հարուստ ու մշտապես թարմացվող բովանդակությունը, ֆիքսված ինտերնետը, տեսավարձույթը, ֆիքսված և շարժական հեռախոսակապը կապահովեն յուրաքանչյուր ընտանիքի շփումն արտաքին աշխարհի հետ, սակայն երբեք չեն փոխարինի կենդանի շփումը և ընտանեկան ջերմությունը», - նշել է Ucom ընկերության մարքետինգի և հաղորդակցության տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը։
4 Play առաջարկն առաջինն է Ucom ընկերության բաժանորդների կողմից ակնկալվող կոնվերգենտ առաջարկների բազմազանության մեջ:

Ucom запускает единое предложение по услугам фиксированной и мобильной связи - 4 Play
Компания Ucom презентовала беспрецедентный на рынке телекоммуникаций продукт – предложение 4 Play, объединившее в единый пакет услугу фиксированной связи Triple Play и мобильный тарифный план «Универсальный».
«Это предложение прежде всего позволяет воспользоваться услугой Triple Play за специальную, более доступную ежемесячную плату. Вдобавок, абоненты тарифного плана Ucom Универсальный могут создать группу из 5 телефонных номеров и говорить между собой безлимитно. Более того, каждый месяц в рамках услуги «Видеопрокат» для всей семьи предоставляется возможность просмотра определенного количества фильмов, ведь это предложение создано именно для семьи», - отметил коммерческий директор компании Ucom Арам Барсегян.
«На данный момент ни одна компания не предоставляет конвергентные пакеты фиксированных и мобильных услуг в таком объеме, что делает предложение 4 Play поистине уникальным на армянском рынке телекоммуникаций. Богатый и постоянно обновляющийся телевизионный контент, фиксированный интернет, видеопрокат, фиксированная и мобильная связь обеспечат связь каждой семьи с внешним миром, однако никогда не заменят живого общения и семейной теплоты», - отметил директор по маркетингу и коммуникациям Тигран Сафарян.
Предложение 4 Play является первым из серии конвергентных предложений, которые ожидают абоненты Ucom.