UcomPremier բաժանորդն ստացավ Ֆրանսիայում «Open de France» գոլֆի առաջնությունը դիտելու հնարավորություն
19/06/2017
Մայիսի 27-ից հունիսի 18-ը Ucom ընկերությունն «Արարատ» գոլֆ ակումբի հետ համատեղ հատուկ UcomPremier բաժանորդների համար Գոլֆի առաջնություն էր կազմակերպել: Հաղթող է ճանաչվել Դավիթ Օհանյանը, ով հնարավորություն ստացավ ներկա գտնվելու հունիսի 29-ից հուլիսի 2-ը Ֆրանսիայում կայանալիք «Open de France» գոլֆի միջազգային հեղինակավոր մրցաշարին:
«Շնորհակալ եմ Ucom-ին այս մրցանակի համար: Ընդամենը 6-7 պարապմունքից հետո եկա ուժերս փորձելու, ու ամեն ինչ ստացվեց: Ֆրանսիա առաջին անգամ եմ մեկնելու», - ասել է Ucom ընկերության հաղթանակած Premier բաժանորդ Դավիթ Օհանյանը:
Կիսաեզրափակիչ փուլ անցած 11 UcomPremier բաժանորդներ յուրաքանչյուր շաբաթ-կիրակի մարզվել են եզրափակչում պատվով հանդես գալու համար, իսկ եզրափակիչ խաղն ստիպել է բոլոր մասնակիցներին ևս մեկ անգամ լարել բոլոր ուժերը, վերհիշել սովորածը, գործադրել բոլոր ջանքերն ու ցուցադրել գոլֆ խաղալու հմտությունները:
«Այս մրցաշարը երախտագիտության դրսևորում է մեր Premier բաժանորդների համդեպ, ովքեր համապատասխանում են որոշակի չափանիշների ու 12 ամիս անընդմեջ օգտվում են մեր շարժական կապի ծառայություններից», - ասել է Ucom ընկերության կոմերցիոն տնօրեն Արամ Բարսեղյանը:
Առաջին երեք տեղը զբաղեցրած մասնակիցներն «Արարատ» գոլֆ ակումբի կողմից արժանացել են մեկ ամսվա «ոսկե ամդամակցության»: Երկրորդ տեղը զբաղեցրած Ալբերտ Սարգսյանն ստացել է Huawei P10 սմարթֆոն:
«Եվս մեկ անգամ ուզում եմ հատուկ շնորհակալություն հայտնել մեր ընկերության հավատարիմ ու շատ կարևոր բաժանորդներին Ucom-ի ծառայություններից օգտվելու համար և շնորհավորում եմ հաղթողին: Կարծում եմ՝ Open de France-ը դիտելը տարբերվող ու հիշվող մրցանակ է: Այսպիսի մրցաշարերը շարունակական բնույթ կկրեն, իսկ մենք ջանք չենք խնայի մեր բաժանորդների վստահությունն ամրապնդելու համար», - ասել է Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հիշեցնենք, որ UcomPremier ծրագրի նպատակն է բացառիկ ուշադրության արժանացնել ընկերության ամենահավատարիմ բաժանորդներին, ովքեր ավելի քան 12 ամիս եղել են Ucom-ի բաժանորդ` մշտապես օգտվելով ընկերության ձայնային կամ շարժական ինտերնետ ծառայություններից: UcomPremier բաժանորդներն ստանում են մի շարք առավելություններ Ucom-ի ծառայություններից, խորհրդատվությունից, սպասարկումից օգտվելու ժամանակ, ինչպես նաև օգտվում են մի շարք բացառիկ հնարավորություններից, որոնք առաջարկում են Ucom-ի գործընկեր կազմակերպությունները:

Aбонент UcomPremier получил возможность присутствовать на первенстве «Open de France» во Франции
С 27 мая по 18 июня компания Ucom совместно с гольф-клубом “Арарат” специально для абонентов UcomPremier организовала состязание по гольфу. Победителем стал Давид Оганян, получивший возможность присутствовать на престижном международном турнире «Open de France», который пройдет во Франции с 29 июня по 2 июля.
«Я благодарен Ucom за этот приз. Всего после 6-7 занятий гольфом я пришел, чтобы попытать силы, и все получилось. Это будет мое первое путешествие во Францию», - отметил победивший абонент UcomPremier Давид Оганян.
Каждые выходные 11 абонентов UcomPremier тренировались, чтобы с честью выступить в финале, а финальная игра заставила всех участников снова напрячь все силы, вспомнить навыки, приложить все усилия и показать умение играть в гольф.
«Этот турнир является проявлением благодарности в адрес наших абонентов Premier, которые соответствуют ряду критериев и 12 месяцев подряд пользуются услугами нашей мобильной связи», - отметил комерческий директор компании Ucom Арам Барсегян.
Гольф-клуб “Арарат” удостоил участников, занявших первые три места, “золотого членства” в клубе сроком на 1 месяц. Занявший второе место Альберт Саргсян получил смартфон Huawei P10.
«Еще раз хочу выразить особую благодарность лояльным и очень важным для нашей компании абонентам за то, что используют наши услуги, а также поздравляю победителя. Думаю, присутствие на Open de France является отличным и запоминающимся подарком. Такие турниры будут носить продолжительный характер, а мы не пожалеем сил для укрепления доверия наших абонентов», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Напомним, что целью программы UcomPremier является проявление исключительного внимания к нашим самым лояльным абонентам, которые являются абонентами Ucom более 12 месяцев, постоянно пользуясь предоставляемой нами голосовой или мобильной интернет-связью. Aбоненты UcomPremier получают ряд преимуществ во время использования услуг Ucom, при получении консультаций и во время обслуживания, а также могут воспользоваться рядом исключительных возможностей, предлагаемых со стороны наших партнеров.