Ucom-ի բոլոր բաժանորդները կվայելեն մինչև 100 Մբ/վ ինտերնետի արագություն և կդիտեն 145 հեռուստաալիքներ
23/08/2017
Մինչև սեպտեմբերի 30-ը Ucom ընկերության հատուկ առաջարկի շրջանակներում U!TV, U!Net, 3Play, 4Play ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կվայելեն համապատասխանաբար 145 հեռուստաալիքներ և մինչև 100 Մբ/վ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ:
«Արձակուրդից հետո աշխատանքային ռեժիմին անցնելիս հարկավոր է արագ կարողանալ ավարտին հասցնել բոլոր գործնական հարցերը, որոնք հնարավոր է լուծել առցանց: Իսկ դրանից հետո մեր բաժանորդները կարող են ազատել իրենց երեկոն ամբողջ ընտանիքով որևէ հետաքրքրիր ֆիլմ, հաղորդում կամ սպորտային իրադարձություն դիտելու և միամյանց հետ շփվելու համար: Այս հատուկ առաջարկով ևս մեկ անգամ ցանկանում ենք շնորհակալություն հայտնել մեր բաժանորդներին ֆիքսված ծառայությունների ոլորտի առաջատարին՝ Ucom-ին նախընտրելու համար», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Ինտերնետի 100 Մբ/վ արագությունը հնարավոր կլինի վայելել Ucom-ի մոդեմը համակարգչին լարային տարբերակով (LAN) միացնելու դեպքում, հաշվի առնելով նաև օգտագործվող համակարգչի տեխնիկական առանձնահատկությունները:
Նշենք նաև, որ հատուկ առաջարկի շրջանակում հասանելի են բոլոր հեռուստաալիքները՝ բացառությամբ HD և մեծահասակների համար նախատեսված հեռուստաալիքների:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում Ucom-ի բարձրակարգ հեռուստատեսության բոլոր բաժանորդները կարող են դիտել, օրինակ, National Geographic, Discovery Turbo Extra ճանաչողական ալիքները: Կինոմանների համար հասանելի են Paramount Comedy, Кинопремьера հեռուստաալիքները, սպորտային ալիքները նախընտրողների համար՝ Eurosport-ը և Футбол TV-ն: Իսկ Ucom-ի կրտսեր լսարանը կվայելի Boomerang, Рыжий և Мульт հեռուստաալիքների հետաքրքիր ու արկածներով հարուստ բովանդակությունը: Մայրիկների համար նախատեսված օգտակար հաղորդումները կլինեն Мама հեռուստաալիքի եթերում, իսկ Доктор-ն էկրաններին կգամի ոչ միայն իրենց առողջությամբ մտահոգված մարդկանց, այլև բժիշկներին:

Все абоненты Ucom насладятся скоростью интернета до 100 Мб/сек и доступом к 145 телеканалам
До 30 сентября в рамках специального предложения от Ucom все абоненты U!TV, U!Net, 3Play, 4Play соответственно насладятся доступом к 145 телеканалам и скоростью фиксированного интернета до 100 Мб/сек.
“При переходе на рабочий режим после отпускного сезона нужно суметь быстро завершить все те дела, которые возможно решить в онлайн режиме. А после этого наши абоненты смогут освободить свой вечер, чтобы всей семьей посмотреть какой-нибудь интересный фильм, передачу или спортивное состязание и пообщаться между собой. Этим специальным предложением мы хотим еще раз поблагодарить наших абонентов за то, что отдают свое предпочтение компании Ucom, лидеру в сфере предоставления услуг фиксированной связи”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Скоростью интернета в 100 Мб/сек можно будет насладиться, подключив к компьютеру модем Ucom через проводное соединение (LAN), учитывая при этом и технические характеристики используемого компьютера.
Отметим также, что в рамках специального предложения будут доступны все телеканалы, кроме каналов HD и каналов для взрослых.
В рамках специального предложения все абоненты высококачественного телевидения от Ucom смогут посмотреть, например, программы познавательных телеканалов National Geographic, Discovery Turbo Extra. Для киноманов будут доступны телеканалы Paramount Comedy, Кинопремьера, для любителей спорта – Eurosport и Футбол TV. А младшая аудитория Ucom насладится интересным и полным приключений контентом телеканалов Boomerang, Рыжий и Мульт. Полезные программы для мам выйдут в эфир телеканала Мама, а Доктор пригвоздит к экранам не только обеспокоенных своим здоровьем людей, но и врачей.