Թարմացվել են Ucom և U!Pay հավելվածները
Օրերս թարմացվել են «Ucom» և «U!Pay» հավելվածները iOS և Android համակարգերով աշխատող հեռախոսների համար:
Մասնավորապես «Ucom» հավելվածի 8.2 թարմացման արդյունքում օգտատերերը կնկատեն որոշակի թերությունների շտկում, ձախ մենյուի դիզայնի բարելավում: Հավելվածում փոփոխություններ են իրականացվել «Ունիվեսալ Պլյուս» և «U!Պարզ» բաժանորդների համար, բարելավվել ու թարմացվել է «Կարգավորումներ» բաժնի դիզայնը, առավել տրամաբանական է դարձել հավելվածի գնահատման գործառույթը, ձախ մենյուում նոր բաժիններ են ընդգրկվել:
Իսկ «U!Pay» հավելվածի 1.3 թարմացված տարբերակում շտկվել են թերությունները, ավելացվել է «Իմ մեքենաները» նոր ենթաբաժինը, որտեղ մեքենայի տվյալները մեկ անգամ լրացնելուց հետո օգտատերերն ավտոմատ կերպով կտեղեկանան իրենց ՃՈ տուգանքների մասին և կկարողանան վճարել դրանք: Ավելացվել է նոր ծառայություն, որի միջոցով օգտատերերը կկարողանան վճարել iBolit.mobi-ի կողմից իրականացված սարքավորման վերանորոգման աշխատանքի համար:
«Ucom-ը խիստ հետևողական է իր կողմից ստեղծված հավելվածների թարմացման հարցում: Մենք ոչ միայն կարևորում ենք բաժանորդների և օգտատերերի կողմից հնչեցված խնդիրների շտկումը, այլև նորանոր գործառույթների ու հնարավորությունների ավելացումը: Մեր գերնպատակը բաժանորդների ժամանակի խնայումն է և վստահության ամրապնդումը», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:

Обновлены приложения Ucom и U!Pay
На днях были обновлены приложения “Ucom” и “U!Pay” для всех смартфонов, работающих посредством систем iOS и Android.
В частности, в результате обновления 8.2 приложения “Ucom” пользователи сразу же заметят устранение некоторых неисправностей в работе приложения и улучшенный дизайн левостороннего меню. В приложение были внесены изменения для абонентов тарифных планов “Универсальный Плюс” и “U!Простой”, был улучшен и обновлен дизайн раздела “Настройки”, функция оценки работы приложения стала более логичной, в левостороннее меню были включены некоторые отделы.
А в обновленной версии 1.3 приложения “U!Pay” также были устранены некоторые недостатки, добавлен подраздел “Мои машины”, где после того, как единожды будут внесены данные машины, пользователи смогут получать автоматические уведомления о штрафах Дорожной полиции, а также оплачивать их. Была добавлена новая услуга, позволяющая пользователям оплачивать ремонт мобильного оборудования со стороны компании iBolit.mobi.
“Компания Ucom крайне последовательна в обновлении создаваемых собственных приложений. Мы осознаем необходимость не только в исправлении недостатков, озвучиваемых нашими абонентами и пользователями, но и в увеличении количества новых функций и возможностей. Нашей главной целью является экономия времени и повышение доверия со стороны абонентов”, - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.