Ucom-ն ամանորի նվեր է պատրաստել IP հեռուստատեսության բոլոր բաժանորդների համար
Դեկտեմբերի 20-ից հունվարի 13-ը U!TV ծառայության բոլոր բաժանորդները կվայելեն Ամանորի ջերմ ու բարի ընտանեկան մթնոլորտը՝ դիտելով միջազգային ամենահեղինակավոր առաջատար ընկերությունների արտադրանքը:
«Տեսավարձույթ» բաժնում հատուկ այս օրերի համար առանձնացված «New Year 2018» պանակում Ucom-ի բաժանորդները կգտնեն ամանորյա ուրախ ֆիլմեր և մուլտֆիլմեր անվճար դիտման համար: Բացառիկ հեռուստաարտադրանքով կզարմացնեն Paramount Comedy և Discovery Turbo Xtra ֆիլմերի և ժամանցային ալիքները: Մի շարք ֆիլմային հեռուստաալիքներ, ինչպիսիք են ViP Megahit-ը, ViP Premiere-ը և Spike-ը կարելի է դիտել բացառապես Ucom հեռուստացանցում:
«Մենք անում ենք ամեն ինչ, որպեսզի աշխարհի ամենահայտնի հեռուստաարտադրողների բազմաժանր ու որակյալ բովանդակությունից Ucom-ի հեռուստադիտողները կարողանան ընտրել լավագույնը: Մաղթում ենք հաճելի դիտում և առիթից օգտվելով՝ նաև բարի Ամանոր», - ասաց Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հավելենք, որ տոնական օրերին VH1 Classic, Paramount Channel, Boomerang, Eurosport 1 HD ալիքների երաժշտական, ֆիլմերի, մանկական և սպորտային բովանդակությունը կգունավորի թե՛ ամենափոքր, և թե՛ մեծահասակ լսարանի տոնական օրերը:

Компания Ucom подготовила новогодний подарок для всех абонентов IP-телевидения
С 20 декабря по 13 января все абоненты услуги U!TV насладятся теплой и доброй атмосферой Нового года в семейном кругу, просматривая телевизионную продукцию известных международных компаний.
В специально выделенной для этого периода в разделе «Видеопроката» папке «New Year 2018» абоненты Ucom найдут веселые новогодние фильмы и мультфильмы для бесплатного просмотра. Эксклюзивной продукцией порадуют телеканал фильмов Paramount Comedy и развлекательный телеканал Discovery Turbo Xtra. Ряд телеканалов с фильмами, таких, как ViP Megahit, ViP Premiere и Spike можно будет посмотреть исключительно в сети Ucom.
«Мы делаем все возможное, чтобы телезрители Ucom могли выбрать лучшее из разнообразия многожанровой и высококачественной продукции ведущих создателей телеконтента. Желаем приятного просмотра и, пользуясь случаем, хорошего Нового года! » - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что в этот период музыкальный, фильмовый, детский и спортивный контент телеканалов VH1 Classic, Paramount Channel, Boomerang, Eurosport 1 HD украсит праздничные дни как самых маленьких телезрителей, так и взрослой аудитории.