Ucom-ն ամանորի նվեր է պատրաստել IP հեռուստատեսության բոլոր բաժանորդների համար
Դեկտեմբերի 20-ից հունվարի 13-ը U!TV ծառայության բոլոր բաժանորդները կվայելեն Ամանորի ջերմ ու բարի ընտանեկան մթնոլորտը՝ դիտելով միջազգային ամենահեղինակավոր առաջատար ընկերությունների արտադրանքը:
«Տեսավարձույթ» բաժնում հատուկ այս օրերի համար առանձնացված «New Year 2018» պանակում Ucom-ի բաժանորդները կգտնեն ամանորյա ուրախ ֆիլմեր և մուլտֆիլմեր անվճար դիտման համար: Բացառիկ հեռուստաարտադրանքով կզարմացնեն Paramount Comedy և Discovery Turbo Xtra ֆիլմերի և ժամանցային ալիքները: Մի շարք ֆիլմային հեռուստաալիքներ, ինչպիսիք են ViP Megahit-ը, ViP Premiere-ը և Spike-ը կարելի է դիտել բացառապես Ucom հեռուստացանցում:
«Մենք անում ենք ամեն ինչ, որպեսզի աշխարհի ամենահայտնի հեռուստաարտադրողների բազմաժանր ու որակյալ բովանդակությունից Ucom-ի հեռուստադիտողները կարողանան ընտրել լավագույնը: Մաղթում ենք հաճելի դիտում և առիթից օգտվելով՝ նաև բարի Ամանոր», - ասաց Ucom ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հավելենք, որ տոնական օրերին VH1 Classic, Paramount Channel, Boomerang, Eurosport 1 HD ալիքների երաժշտական, ֆիլմերի, մանկական և սպորտային բովանդակությունը կգունավորի թե՛ ամենափոքր, և թե՛ մեծահասակ լսարանի տոնական օրերը:

Ucom Has Prepared a New Tear Gift for All IP TV Subscribers
From December 20 to January 13 all U!TV service subscribers will enjoy the warm and cozy family ambience of New Year by watching the TV-products of the leading international companies.
During these days, Ucom subscribers will find New Year’s funny movies and cartoons in the «New Year 2018» folder of the VoD section, which are free for watching. Paramount Comedy movie channel and Discovery Turbo Xtra entertainment channels will astonish with their exclusive content. A number of movie TV-channels, such as ViP Megahit, ViP Premiere and Spike can be viewed exclusively via Ucom TV network.
«We do everything, so that Ucom viewers could choose the best of the world’s most popular multi-genre and quality content producers. Wishing you a pleasant viewing and a happy New Year», - said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
Let us add that the musical, movie, children and sports content of VH1 Classic, Paramount Channel, Boomerang, Eurosport 1 HD TV channels will brighten up the festive days of both the smallest and the grown up audience.