Ucom-ում շարժական ինտերնետի նոր բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով գիգաբայթեր
Մարտի 7-ից ապրիլի 7-ը բոլոր նրանք, ովքեր 18 ամսով կմիանան Ucom-ի շարժական ինտերնետի մարզային՝ U!Go 3500 և ստանդարտ U!Go 5500 սակագնային պլաններին, մշտապես կստանան կրկնակի ծավալով գերարագ ինտերնետի գիգաբայթեր։ Առաջարկից կարող են օգտվել ոչ միայն նոր բաժանորդները, այլև ընթացիկ պարտավորություն չունեցող առկա բաժանորդները։
Այդպիսով՝ մարզային U!Go 3500 սակագնային պլանում ներառված 15 ԳԲ փոխարեն բաժանորդները կստանան 30 ԳԲ, իսկ U!Go 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 80 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, նախկին 40 ԳԲ փոխարեն։
«Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են օգտվել SpeedTest-ի գնահատմամբ Հայաստանում ամենաարագ շարժական ցանցի հնարավորություններից, պետք է շտապեն միանալ այս առաջարկին, որովհետև գիգաբայթերի կրկնակի՝ մինչև 80ԳԲ ծավալը տրամադրվում է ընդմիշտ», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Առաջարկի շրջանակներում հնարավոր է ձեռք բերել նաև 4G+ ցանցի հետ համատեղելի U!Fi մոդեմը։ Wi-Fi-ի միջոցով մինչև 10 սարքի սպասարկման հնարավորություն ունեցող այս շարժական մոդեմը կարելի է ձեռք բերել սկսած 4000 դրամից:

Новые абоненты мобильного интернета от Ucom получат вдвое больше гигабайтов
С 7 марта по 7 апреля все те, кто на 18 месяцев подключатся к региональному тарифному плану мобильного интернета U!Go 3500 или стандартному U!Go 5500, всегда будут получать двойной объем гигабайтов. Предложением могут воспользоваться не только новые абоненты, но и действующие абоненты, не имеющие текущих обязательств.
Таким образом, вместо 15 ГБ, включенных в тарифный план U!Go 3500, абоненты получат 30 ГБ, а абоненты тарифного плана U!Go 5500 получат 80 ГБ высокоскоростного интернета, вместо 40 ГБ.
«Все те, кто желает испробовать возможности самой быстрой мобильной сети в Армении по оценке SpeedTest, должны поспешить и подключиться к данному предложению, потому что двойной объем интернета до 80 гигабайтов предоставляется навсегда», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
В рамках предложения возможно приобрести также модем U!Fi, сопоставимый с сетью 4G+. Этот мобильный модем, который позволяет подключить до 10 устройств посредством сети Wi-Fi, можно приобрести от 4000 драмов.