Ucom-ում շարժական ինտերնետի նոր բաժանորդները կստանան կրկնակի ծավալով գիգաբայթեր
Մարտի 7-ից ապրիլի 7-ը բոլոր նրանք, ովքեր 18 ամսով կմիանան Ucom-ի շարժական ինտերնետի մարզային՝ U!Go 3500 և ստանդարտ U!Go 5500 սակագնային պլաններին, մշտապես կստանան կրկնակի ծավալով գերարագ ինտերնետի գիգաբայթեր։ Առաջարկից կարող են օգտվել ոչ միայն նոր բաժանորդները, այլև ընթացիկ պարտավորություն չունեցող առկա բաժանորդները։
Այդպիսով՝ մարզային U!Go 3500 սակագնային պլանում ներառված 15 ԳԲ փոխարեն բաժանորդները կստանան 30 ԳԲ, իսկ U!Go 5500 սակագնային պլանի բաժանորդները կստանան 80 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, նախկին 40 ԳԲ փոխարեն։
«Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են օգտվել SpeedTest-ի գնահատմամբ Հայաստանում ամենաարագ շարժական ցանցի հնարավորություններից, պետք է շտապեն միանալ այս առաջարկին, որովհետև գիգաբայթերի կրկնակի՝ մինչև 80ԳԲ ծավալը տրամադրվում է ընդմիշտ», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Առաջարկի շրջանակներում հնարավոր է ձեռք բերել նաև 4G+ ցանցի հետ համատեղելի U!Fi մոդեմը։ Wi-Fi-ի միջոցով մինչև 10 սարքի սպասարկման հնարավորություն ունեցող այս շարժական մոդեմը կարելի է ձեռք բերել սկսած 4000 դրամից:

New Mobile Internet Subscribers to Receive Twice More Gigabytes at Ucom
From March 7th till April 7th, 2018 all those, who will join Ucom’s mobile internet for 18 months via regional U!Go 3500 or standard U!Go 5500 tariff plan, will permanently receive twice more gigabytes of high-speed internet. The offer is applicable not only to the new subscribers, but existing ones without current commitment.
Thus instead of 15 GB included in the U!Go 3500 tariff plan the subscribers will receive 30 GB, while the subscribers of U!Go 5500 tariff plan will receive 80 GB instead of the previous volume of 40 GB.
«All those wishing to test the fastest mobile network as per SpeedTest assessment should hurry up to join this offer, as the volume of doubled gigabytes up to 80 will be provided forever», said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
Within the frames of the offer it is possible to acquire a U!Fi mobile internet modem compatible with 4G+ network. This mobile modem, which has the possibility of connecting up to 10 devices via Wi-Fi network, can be purchased starting from 4000 drams.