Առցանց հերթագրում՝ լույս է տեսել «Ucom» հավելվածի 8․3 թարմացումը
Այսուհետ Ucom ընկերության այն բաժանորդները, ովքեր ներբեռնել և ակտիվ օգտագործում են համանուն հավելվածը, հնարավորություն ունեն վերալիցքավորել իրենց հաշիվն անմիջապես U!Pay էլեկտրոնային դրամապանակի միջոցով։ Բացի այդ հավելվածը հնարավորություն է ընձեռում պլանավորել Ucom-ի սպասարկման կենտրոն այցելությունը և առցանց հերթագրվել՝ խնայելով ժամանակը և խուսափելով հերթերից։
Այցի նախապես գրանցման հնարավորությունը ներկա պահին հասանելի է 5 սպասարկման կենտրոններում, որոնք տեղեկայված են Հյուսիսային պողոտա 1/2, Կոմիտաս պողոտա 30, Բագրատունյաց 16, Րաֆֆու 39/4, Գայի պողոտա 17/3 հասցեներում։
«Որպես բաժանորդամետ ընկերություն Ucom-ը մշտապես ձգտում է բարելավել առկա ծառայությունների որակը և ավելացնել նոր հնարավորություններ։ Առցանց վճարման հնարավորությունը թույլ է տալիս ցանկացած պահի վճարումներ կատարել շարժական կապի ծառայությունների համար, որտեղ էլ որ լինեք։ Իսկ հավելվածի միջոցով հերթագրման հնարավորությունը հրաշալի գործիք է բոլոր այն ներկա և ապագա բաժանորդների համար, ովքեր խիստ կարևորում են սեփական ժամանակի կառավարումը», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելվածում կատարվել են մի շարք այլ բարելավումներ, շտկվել են թերություններ։ Այն հնարավոր է ներբեռնել App Store-ից՝ goo.gl/isSVpa և Google Play-ից՝ goo.gl/qU92vA հղումներով։

From now on those Ucom subscribers who have downloaded and actively use the homonymous application have a possibility to recharge their accounts directly via U!Pay electronic wallet. Moreover, the app allows one to plan a visit to Ucom service center and line up in an online queue by saving time and avoiding real life queues.
The possibility of preliminary registration is currently applicable to 5 service centers located at Northern Avenue ½, Komitas avenue 30, Bagratunyats 16, Raffi 39/4, Gai Avenue 17/3 addresses.
«As a customer-centric company Ucom constantly strives to improve the quality of the existing services and add new features and possibilities. Online payment possibility enables you to pay for the utilized mobile services at any time, wherever you are. While the possibility of online queueing is a great tool for all our existing and future customers who attach great importance to their own time management», said Hayk Yesayan, Director General at Ucom.
There is a number of other amendments made the app, bugs are fixed. It can be downloaded from the App Store via goo.gl/isSVpa and Google Play via goo.gl/qU92vA links.