Ucom-ն իջեցրել է 60-ից ավելի սմարթֆոնների գները և մեկնարկել է iPhone 8 Red-ի վաճառքը
Ամառային արձակուրդին ընդառաջ Ucom-ը վերանայել է 60-ից ավելի սմարթֆոնների գները, ինչպես նաև մեկնարկել է նոր՝ iPHone 8 և iPhone 8 Plus Red մոդելների վաճառքը։
HTC, Huawei, Alcatel, Blackberry, BLU սմարթֆոնների լայն տեսականին հասանելի է շուկայում ամենամրցունակ՝ մինչև 40% նվազեցված գներով։ Նախընտրելի սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել՝ վճարելով ինչպես դրա ամբողջական արժեքը, այնպես էլ 24 ամսով միանալով Ունիվերսալ սակագնային պլաններից որևէ մեկին։ Ամսական սկսած ընդամենը 1300 դրամից բաժանորդները ձեռք կբերեն առաջարկվող մոդելներից ամենահարմարը։ Իսկ միանալով Ucom Ունիվերսալ հետվճարային սակագնային պլաններից որևէ մեկին՝ ամեն ամիս կստանան մինչև 3000 րոպե տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու, մինչև 15 ԳԲ՝ շարժական ինտերնետից օգտվելու և մինչև 3000 SMS՝ տեղական բոլոր համարներին և Արցախ ուղարկելու համար:
«Որպես հաճախորդամետ ընկերություն մենք ոչ միայն առաջարկում ենք նորագույն սմարթֆոններ՝ երաշխիքային և հետերաշխիքային սպասարկման հնարավորությամբ, այլև պարբերաբար վերանայում ենք արդեն առկա մոդելների գները։ Ավարտական քննություններին, «Վերջին զանգին» կամ պարզապես ամառային արձակուրդին ընդառաջ Ucom-ը հաճելի նորությամբ է հանդես գալիս տարբեր նախասիրություններ ու հնարավորություններ ունեցող իր բաժանորդների համար», - նշեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Սմարթֆոնների հնարավորություններին կարելի է ծանոթանալ Ucom-ի ինտերնետ խանութում՝ shop.ucom.am հասցեով։

Компания Ucom снизила цены на более, чем 60 смартфонов и запустила в продажу iPhone 8 Red
В преддверии летних каникул компания Ucom пересмотрела цены на более, чем 60 моделей смартфонов, а также запустила в продажу новые модели смартфонов iPHone 8 и iPhone 8 Plus Red.
Широкий выбор смартфонов HTC, Huawei, Alcatel, Blackberry, BLU доступен по наиболее конкурентоспособным ценам на рынке, сниженным почти до 40%. Предпочитаемую модель смартфона можно приобрести, заплатив его полную стоимость и подключившись к одному из тарифных планов Ucom Универсал на 24 месяца. Всего от 1300 драмов в месяц абоненты смогут приобрести самую удобную для себя модель. А при подключении к постоплатным тарифным планам Ucom Универсал абоненты ежемесячно будут получать до 3000 минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, до 15 ГБ мобильного интернета и до 3000 SMS-сообщений для отправки по всем местным номерам и в Арцах.
«Будучи клиентоориентированной компанией, мы предлагаем не только новейшие смартфоны с возможностью гарантийного и постгарантийного обслуживания, но и периодически пересматриваем цены на уже существующие модели. В преддверии заключительных экзаменов, «Последнего звонка» или просто летних каникул компания Ucom решила порадовать такой новостью своих абонентов, у которых самые разные предпочтения и финансовые возможности», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
С техническими возможностями смартфонов можно ознакомиться в интернет-магазине Ucom по адресу shop.ucom.am.