Ucom-ը կրկնապատկել է uDaily կանխավճարային շարժական ինտերնետի ծավալը
Ucom ընկերությունը կրկնապատկել է uDaily կանխավճարային շարժական ինտերնետի ծառայության շրջանակներում տրամադրվող ներառումների ծավալը։ Այսուհետ բոլոր նրանք, ովքեր առանց ամսավճարի ցանկանում են օգտվել շարժական ինտերնետից միայն այն օրերին, երբ ցանկանում են, օրական ընդամենը 250 դրամով կստանան 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետ նախկին 500 ՄԲ-ի փոխարեն:
Իսկ եթե բաժանորդներին անհրաժեշտ լինի ավելի շատ գերարագ ինտերնետի ծավալ առավել երկար ժամկետով, նրանք կարող են ակտիվացնել գերարագ ինտերնետի փաթեթներ՝ մոդեմի ինտերֆեյսից ուղարկելով SMS 111 համարին համապատասխանաբար 1GB, կամ 4GB կամ 8GB բովանդակությամբ։
«Գերարագ ինտերնետի 1ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 7 օրով 1000 դրամի դիմաց, 4ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 15 օրով 2000 դրամի դիմաց, իսկ 8ԳԲ փաթեթը հնարավոր կլինի սպառել 30 օրվա ընթացքում՝ վճարելով 3000 դրամ», - նշեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ մինչև գերարագ ինտերնետի փաթեթի վավերականության ժամկետի ավարտը համապատասխան ներառումներն սպառելուց հետո բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 64 կբ/վ արագությամբ մինչև տվյալ օրվա 23:59:59:

Ucom Has Doubled the Inclusions of uDaily Prepay Mobile Internet Service
Ucom has doubled the volume of mobile internet inclusions offered with uDaily Prepay internet service. From now on, all those who wish to benefit from a high-speed mobile internet without any monthly fee and pay only for the days of actual usage, will get 1GB of high-speed internet instead of the previous 500MB at the daily rate of 250 drams only.
And in case the subscribers need more high-speed internet for a longer period of time, they can activate the high-speed internet bundles by sending an SMS to 111 short number from their modems’ interfaces, mentioning either 1GB, or 4GB, or 8GB respectively.
«The high-speed internet bundle of 1GB will be activated for 7 days at the rate of 1000 drams only, 4GB bundle will be valid for 15 days at the rate of 2000 drams, while the 8GB bundle can be consumed within the period of 30 days, at the rate of 3000 drams only», said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
Let us add, once the high-speed internet inclusions are consumed, the subscribers will continue benefiting from the unlimited internet at the speed of 64 kbps till 23:59:59 of the given day.