Ucom-ը կրկնապատկել է uDaily կանխավճարային շարժական ինտերնետի ծավալը
Ucom ընկերությունը կրկնապատկել է uDaily կանխավճարային շարժական ինտերնետի ծառայության շրջանակներում տրամադրվող ներառումների ծավալը։ Այսուհետ բոլոր նրանք, ովքեր առանց ամսավճարի ցանկանում են օգտվել շարժական ինտերնետից միայն այն օրերին, երբ ցանկանում են, օրական ընդամենը 250 դրամով կստանան 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետ նախկին 500 ՄԲ-ի փոխարեն:
Իսկ եթե բաժանորդներին անհրաժեշտ լինի ավելի շատ գերարագ ինտերնետի ծավալ առավել երկար ժամկետով, նրանք կարող են ակտիվացնել գերարագ ինտերնետի փաթեթներ՝ մոդեմի ինտերֆեյսից ուղարկելով SMS 111 համարին համապատասխանաբար 1GB, կամ 4GB կամ 8GB բովանդակությամբ։
«Գերարագ ինտերնետի 1ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 7 օրով 1000 դրամի դիմաց, 4ԳԲ փաթեթը կակտիվանա 15 օրով 2000 դրամի դիմաց, իսկ 8ԳԲ փաթեթը հնարավոր կլինի սպառել 30 օրվա ընթացքում՝ վճարելով 3000 դրամ», - նշեց Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ մինչև գերարագ ինտերնետի փաթեթի վավերականության ժամկետի ավարտը համապատասխան ներառումներն սպառելուց հետո բաժանորդները կշարունակեն օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 64 կբ/վ արագությամբ մինչև տվյալ օրվա 23:59:59:

Ucom удвоила объем предоплатного мобильного интернета uDaily
Компания Ucom удвоила объем мобильного интернета, предоставляемого в рамках предоплатной услуги uDaily. Отныне все те, кто желает воспользоваться мобильным интернетом без ежемесячной платы только в те дни, когда пожелают, всего за 250 драмов в день получат 1ГБ высокоскоростного интернета вместо прежних 500 МБ.
А если абонентам нужен будет больший объем высокоскоростного интернета на более длительный срок, то они смогут активировать пакеты высокоскоростного интернета, отправив SMS-сообщение на номер 111 с интерфейса своего модема с ключевыми словами 1GB, 4GB или 8GB соответственно.
«Пакет высокоскоростного интернета в 1ГБ активируется сроком на 7 дней всего за 1000 драмов, пакет в 4ГБ активируется на 15 дней за 2000 драмов, а пакет в 8 ГБ можно будет использовать в течение 30 дней, заплатив 3000 драмов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Добавим, что до конца срока действия соответствующих вложений высокоскоростного интернета абоненты продолжат использовать безлимитный интернет со скоростью в 64 кб/сек до 23:59:59 данного дня.