Միայն այսօր Ucom-ում գործում է 10% գնիջեցում բոլոր սմարթֆոնների համար
Միայն այսօր՝ մարտի 19-ին Ucom-ում գործում է 10% գնիջեցում սմարթֆոնների ողջ տեսականու համար։ Առաջին անգամ Հայաստանում նշվում է «Հաճախորդի միջազգային օրը», ինչի կապակցությամբ Ucom-ը շնորհավորում է իր բաժանորդներին և երախտապարտ է ընկերության բազմաթիվ ծառայություններից օգտվելու համար:
«Չափազանց բարձր գնահատելով բաժանորդների վստահությունը՝ մենք գործադրում ենք հնարավոր բոլոր ջանքերը ծառայությունների և սպասարկման որակի բարելավման համար: Մեր գլխավոր առաջնահերթությունը հաճախորդների հետ գործակցությունն է», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

Только сегодня в Ucom действуют сниженные на 10% цены на все смартфоны
Только сегодня - 19 марта – в Ucom действуют сниженные на 10% цены на весь ассортимент смартфонов. Впервые в Армении отмечается «Международный день клиента», в связи с чем компания Ucom поздравляет и благодарит своих абонентов за то, что пользуются услугами компании.
«Поскольку мы крайне высоко ценим доверие наших абонентов, поэтому старательно прилагаем все возможные усилия для повышения качества услуг и обслуживания. Сотрудничество с клиентами компании является нашим главным приоритетом», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.