Ucom-ի ձայնային ծառայության բոլոր բաժանորդները կդիտեն uMediaroom շարժական հեռուստատեսություն՝ չվճարելով ՄԲ-երի համար
20/08/2019
Օգոստոսի 20-ից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության բոլոր բաժանորդները uMediaroom շարժական հեռուստատեսությունից օգտվելիս չեն վճարի սպառված մեգաբայթերի համար: Ծառայությունից հնարավոր է օգտվել՝ բաժանորդագրվելով առաջարկվող 3 սակագնային պլաններից մեկին՝ Basic, Standard կամ Premium և անվճար վայելելով այն առաջին 1 ամսվա ընթացքում: Ընդ որում առաջին ամիսն անվճար է։ Սակագնային պլանների արժեքներին ծանոթանալու համար անհրաժեշտ է մուտք գործել հավելվածի «Բաժանորդագրություններ» բաժին:
«Մինչ այսօր տվյալ պայմաններով uMediaroom հավելվածից կարող էին օգտվել միայն Ucom Ունիվերսալ և Ucom Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային սակագնային պլանի բոլոր բաժանորդները։ Իսկ այսօրվանից Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության ցանկացած բաժանորդ կարող է ներբեռնել uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը և դիտել 80-ից ավելի բարձրորակ հեռուստաալիքներ՝ չվճարելով սպառված մեգաբայթերի համար», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր և գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ ներբեռնելով uMediaroom շարժական հեռուստատեսության հավելվածը Google Play-ից կամ App Store-ից, Ucom շարժական կապի բաժանորդները հնարավորություն են ստանում դիտել ավելի քան 80 տեղական և միջազգային հեռուստաալիքներ, ստեղծել նախընտրելի ալիքների ցանկ, տեղադրել հիշեցումներ սիրելի հաղորդումների համար և Catch Up գործառույթի շնորհիվ վայելել մինչև 2 օր առաջ հեռարձակված հաղորդումները։

Все абоненты голосовой услуги Ucom будут смотреть мобильное телевидение uMediaroom без платы за мегабайты
20/08/2019
С 20 августа все абоненты голосовой услуги Ucom при просмотре мобильного телевидения посредством приложения uMediaroom не будут платить за использованные мегабайты. Услугой можно воспользоваться, подписавшись на один из 3-х предлагаемых тарифных планов: Basic, Standard или Premium, бесплатно используя ее в течение первого месяца. Для ознакомления со стоимостью тарифных планов необходимо войти в раздел «Подписки» мобильного приложения.
«До сих пор мобильным приложением uMediaroom на данных условиях могли воспользоваться только абоненты Ucom Универсал и Ucom Универсал Плюс. А с сегодняшнего дня любой абонент голосовой мобильной услуги Ucom может скачать приложение мобильного телевидения uMediaroom и просматривать свыше 80-ти высококачественных телеканалов, не выплачивая сумму за использованные мегабайты», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим также, что скачав приложение мобильного телевидения uMediaroom из Google Play или App Store, абоненты мобильной связи Ucom получают возможность просмотра свыше 80 местных и международных телеканалов, создать список любимых телеканалов, устанавливать напоминания для любимых телепередач и насладиться просмотром программ 2-дневной давности при помощи функции Catch Up.