ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի և Ucom ընկերության համագործակցությունը
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը, ելնելով հաճախորդների պահանջներից, շարունակում է զարգացնել մանրածախ պրոդուկտների շարքը և մշակել շահավետ առաջարկներ շուկայի հիմնական մասնակիցների հետ համատեղ:
Ucom ընկերության հետ համագործակցության շրջանակներում բոլոր ցանկացողները կարող են ձևակերպել ապառիկ վարկեր Ucom-ի 78 վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում և ձեռք բերել ապրանքներ առանց Բանկ այցելելու:
Ucom-ը, հանդիսանալով IPTV և ֆիքսված ինտերնետի ծառայությունների մատուցման բացարձակ առաջատարը և զբաղեցնելով առաջատար դիրքեր շարժական ինտերնետի շուկայում՝ հաճախորդներին առաջարկում է բջջային հեռախոսների, էլեկտրոնային սարքավորումների, գաջեթների, աքսեսուարների և էլեկտրոնային ինքնագնացների լայն տեսականի:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի և Ucom-ի համագործակցության շնորհիվ հաճախորդները հնարավորություն կունենան ձեռք բերելու հեռախոսների նորագույն մոդելներ և իրենց անհրաժեշտ այլ էլեկտրոնային սարքավորումներ` արագ, պարզ և շահավետ պայմաններով: Ապառիկ վարկը ձևակերպվում է տեղում` հաշված րոպեների ընթացքում: Վարկ ստանալու համար հաճախորդին անհրաժեշտ է ներկայացնել միայն անձնագիր և սոցիալական քարտ:
Համագործակցության շրջանակներում գործում է սմարթֆոնների գնման հատուկ առաջարկ Ucom ընկերության կողմից: Ունիվերսալ/Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ծառայությանը 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում՝ հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռնվում ապառիկ գնել սմարթֆոններ՝ 2 տարի մարման ժամկետով՝ վարկի գործողության ամբողջ ժամանակահատվածում վճարելով միայն մայր գումար՝ առանց որևէ տոկոսների և միջնորդավճարների:
Վարկավորման հիմնական պայմաններն են.
- վարկի գումար` 30 հազար - 1,5 միլիոն ՀՀ դրամ,
- տարեկան տոկոսադրույք` 0%,
- ամսական միջնորդավճար` կախված ձեռք բերվող ապրանքի տեսակից՝ 0% -ից մինչև 1.01% (0% գործում է հատուկ առաջարկի դեպքում),
- փաստացի տոկոսադրույք՝ 0%-24%,
- վարկի գործողության ժամկետ` 3-ից մինչև 48 ամիս՝ կախված ձեռք բերվող ապրանքի տեսակից:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ապառիկ վարկավորման պայմանների վերաբերյալ ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ հետևյալ հղմամբ՝ https://www.vtb.am/am/credits#kreditovanie-v-rassrochku#, Բանկի մասնաճյուղերում, զանգահարելով Կոնտակտային կենտրոն` 87-87 հեռախոսահամարով, ինչպես նաև Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում կամ https://www.ucom.am հղմամբ:

Коллаборация Банка ВТБ (Армения) и Ucom
Банк ВТБ (Армения), ориентируясь на потребности клиентов, продолжает развивать линейку розничных продуктов и разрабатывать выгодные предложения с ключевыми игроками рынка.
В рамках сотрудничества с компанией Ucom все желающие могут оформить кредит в рассрочку в 78 точках продаж и обслуживания абонентов Ucom и приобрести товары без посещения Банка.
Ucom, являясь лидером рынка по услуге IPTV и фиксированного интернета и занимая передовую позицию на рынке мобильного интернета, предоставляет клиентам широкий ассортимент мобильных телефонов, электронной техники, гаджетов, аксессуаров и электронных самокатов.
Благодаря коллаборации Банка ВТБ (Армения) и компании Ucom у клиентов будет возможность приобрести новейшие модели смартфонов и другую необходимую электронную технику быстро, просто и на выгодных условиях. Кредит оформляется на месте в течение считанных минут. Для получения кредита клиенту достаточно предъявить паспорт и социальную карту.
В рамках сотрудничества действует специальное предложение от компании Ucom на приобретение смартфонов. При подписке на постоплатный тарифный план Универсальный/Универсальный Плюс сроком на 24 месяца, абонентам предоставляется возможность приобрести смартфоны в рассрочку сроком на 2 года, выплачивая в течение всего срока действия кредита только основную сумму, без каких-либо процентов и комиссий.
Основные условия кредитования:
• сумма кредита - от 30 тыс. до 1.5 млн. драмов РА;
• процентная ставка - 0% годовых,
• ежемесячная комиссия за обслуживание, в зависимости от вида приобретаемого товара - от 0% до 1.01% (0% действует в рамках специального предложения),
• эффективная процентная ставка - от 0% до 24%;
• срок кредита - от 3-х до 48 месяцев, в зависимости от вида приобретаемого товара.
Более подробную информацию об условиях кредитования в рассрочку Банка ВТБ (Армения) можно получить по ссылке https://www.vtb.am/ru/credits/installments/kreditovanie-v-rassrochku/, в филиалах Банка, позвонив в Контактный центр по номеру 8787, а также в центрах продаж и обслуживания абонентов Ucom или по ссылке https://www.ucom.am.