Reset․ Ucom-ում ցանկացած տեսակի և բարդության սմարթֆոնների, պլանշետների և շարժական մոդեմների վերանորոգում
17/05/2021
Ucom ընկերությունն առաջարկում է օգտվել Reset ծառայությունից, որի միջոցով հաճախորդները կարող են վերանորոգել ցանկացած տեսակի սմարթֆոններ, պլանշետներ և շարժական մոդեմներ:
Վերանորոգման համար անհրաժեշտ է դիմել Ucom-ի ցանկացած սպասարկման կենտրոն, որտեղից սարքավորումները կուղարկվեն մասնագիտական ախտորոշման: Ախտորոշման համար կպահանջվի առավելագույնը 3 աշխատանքային օր:
«Նորարարական տեխնոլոգիաների դարաշրջանում անսարք գաջեթն իրական խնդիր կարող է դառնալ։ Ահա թե ինչու Ucom-ն առաջարկում է վերանորոգել դրանք մեր լավագույն մասնագետների մոտ և շարունակել հաճելի շփումը Հայաստանի ամենաարագ ցանցում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Նշենք, որ ծառայության վճարը և ժամկետը կախված է խնդրի տեսակից: Հավելենք նաև, որ վերանորոգման կենտրոնում առկա է որակյալ պահեստամասերի լայն տեսականի:

Reset: Ремонт смартфонов, планшетов и мобильных модемов в Ucom
Компания Ucom предлагает воспользоваться услугой Reset, благодаря которой клиенты смогут починить любого типа и сложности смартфоны, планшеты и мобильные модемы.
Для ремонта нужно будет обратиться в любой из центров обслуживания абонентов Ucom, откуда гаджеты будут отправлены на профессиональную диагностику. Для диагностики потребуется максимум 3 рабочих дня.
«В век инновационных технологий неисправный гаджет может стать настоящей проблемой. Поэтому Ucom предлагает отремонтировать их у наших лучших специалистов, чтобы продолжить приятное общение в самой быстрой сети Армении», - сказал генеральный директор Ucom Ара Хачатрян.
Следует отметить, что цены и сроки данной услуги будут зависеть от степени сложности проблемы. Добавим также, что в ремонтном центре представлен широкий выбор качественных запчастей.