Ucom-ի Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանով մարզերի բնակիչներն ստանում են ավելին քան երևանաբնակները
04/08/2021
Արդեն երկու ամիս է, ինչ Ucom ընկերությունը ներկայացրել է ձայնային ծառայության Level Up կանխավճարային և հետվճարային սակագնային պլանները, որոնք հնարավորություն են տալիս բաժանորդներին օգտվել իրական անսահմանափակ ինտերնետից: Ի դեպ, Level Up 1700 մարզային կանխավճարային փաթեթով մարզերի բաժանորդներն ստանում են ավելին, քան նախատեսված է համանուն ոչ մարզային փաթեթով։
Մասնավորապես, Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանին միանալու դեպքում Հայաստանի բոլոր մարզերի բնակիչներն ամսական ընդամենը 1700 դրամի դիմաց կստատնան 300 րոպե դեպի Հայաստանի բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա, իսկ ներառումներն սպառելուց հետո կզանգեն 15 դրամ/րոպե սակագնով։ Բացի այդ, տվյալ սակագնային պլանին միացած բաժանորդները կստանան 8 ԳԲ ծավալով ինտերնետ։
Եվ սա դեռ ամենը չէ: Բաժանորդները կարող են անսահմանափակ օգտվել 28 հայտնի և հաճախակի կիրառվող հավելվածներից, ինչպիսիք են՝ WhatsApp-ը, Telegram-ը, Viber-ը, Messenger-ը, Zangi-ն և այլն: Ավելին, Level Up 1700 մարզայինը հնարավորություն է ընձեռում անսահմանափակ կիսվել նկարներով և անձնական տեսանյութերով Facebook, Instagram, TikTok սոցիալական հարթակներում և վայելել նախընտրած երգացանկը՝ Yandex Music և Spotify հավելվածների միջոցով:
«Ucom-ի Level Up նոր սերնդի սակագնային պլաններն ի սկզբանե նախատեսված են հնարավոր բոլոր սահմանները կոտրելու համար: Այս սակագնային պլանները հասանելի են բոլորին՝ անկախ բնակության վայրի սահմանափակումներից: Այնուամենայնիվ, հատուկ մարզերի համար ստեղծված Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանով Հայաստանի մարզերի բոլոր բնակիչներն ստանում են ավելին, քան նախատեսված է սովորական Level Up 1700-ով»,- ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք, որ Level Up 1700 մարզային սակագնային պլանին կարելի է միանալ մարզերում գտնվող Ucom-ի ցանկացած վաճառքի և սպասարկման կենտրոնում: Բացի այդ, փաթեթում ներառված րոպեները հասանելի են միայն Երևանից դուրս՝ Հայաստանի մարզերից զանգելու համար:

С тарифным планом Ucom Level Up 1700 Региональный абоненты регионов получают больше, чем жители Еревана
04/08/2021
Уже два месяца, как компания Ucom представила услугу голосовой связи: предоплатные и постоплатные тарифные планы Level Up, которые позволяют абонентам воспользоваться по-настоящему безлимитным интернетом. Кстати, абоненты Level Up 1700 Региональный получают больше, чем предусмотрено одноименным нерегиональным пакетом.
В частности, при подключении к тарифному плану Level Up 1700 Региональный, жители всех регионов Армении всего за 1700 драмов в месяц получат 300 минут для звонков во все сети Армении, в Арцах, США и Канаду, а по исчерпании включенных минут будут звонить по тарифу в 15 драмов/мин. Кроме того, абоненты, подключенные к данному тарифному плану, получат интернет объемом в 8 ГБ. И это еще не все. Абоненты этого регионального тарифного плана смогут воспользоваться безлимитным доступом к 28 популярным и часто используемым приложениям, таким как WhatsApp, Telegram, Viber, Messenger, Zangi и так далее. Более того, Level Up 1700 Региональный позволяет безлимитно делиться фотографиями и личными видеороликами в социальных сетях Facebook, Instagram, TikTok, наслаждаться любимым плейлистом посредством приложений Yandex Music и Spotify.
«Тарифные планы нового поколения Ucom Level Up изначально были созданы с целью разрушения всевозможных барьеров. Эти тарифные планы доступны всем, вне зависимости от территориальных ограничений места проживания. Однако с тарифным планом Level Up 1700 Региональный, созданным специально для регионов, все жители регионов Армении получают больше, чем предусмотрено обычным предоплатным тарифным планом Level Up 1700»,- отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Напомним, что подключиться к предоплатному тарифному плану Level Up 1700 Региональный можно в любом региональном центре обслуживания абонентов Ucom. Кроме того, включенные в тарифный план минуты доступны для звонков именно из регионов Армении, за пределами Еревана.