Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 10S և ստանալ նվեր անլար ականջակալներ
Մինչև մարտի 1-ը ներառյալ «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 10S սմարթֆոնն ամսական ընդամենը 3750 դրամով և նվեր ստանալ Accesstyle Flame TWS անլար ականջակալները:
Նշենք, որ Xiaomi Redmi Note 10S սմարթֆոնն ունի 4 սուպեր տեսախցիկներ. 64 ՄՊ հզորությամբ հիմնական տեսախցիկ, 2 ՄՊ մակրո տեսախցիկ՝ շրջակա աշխարհի դետալները բացահայտելու համար, 2 ՄՊ-ոց խորության տեսախցիկ և 118-աստիճանանոց ուլտրա լայն դիտանկյունով 8 ՄՊ-ոց տեսախցիկ՝ ավելի ընդգրկուն կադրեր ստանալու համար: Բացի այդ, 5000 մԱ/ժ հզոր մարտկոցով և AMOLED կետային էկրանով սմարթֆոնը նույնիսկ գերբեռնված աշխատանքի դեպքում կարող է առանց լիցքավորման ծառայել մինչև 2 օր:
«Հասցրե՛ք ձեռք բերել նորագույն սմարթֆոններից մեկն ամենահարմար գնով և ստացեք կոմպակտ ու ոճային Accesstyle Flame TWS անլար ականջակալները որպես նվեր: Առաջարկից հնարավոր է օգտվել թե՛ առցանց, և թե՛ սպասարկման սրահում գնումը կատարելու դեպքում», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք նաև, որ նշված սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել նաև ապառիկ՝ ընդամենը 134 900 դրամով՝ առաջին 12 ամսվա համար 0% կանխավճար, 0% սպասարկման վճար և 0% տարեկան տոկոսադրույքի հնարավորությամբ:

Until March 1, 2022 inclusive, Ucom offers purchasing the Xiaomi Redmi Note 10S smartphone for only 3750 AMD per month and receive the Accesstyle Flame TWS wireless earbuds as a gift.
Let us note, that the Xiaomi Redmi Note 10S smartphone is equipped with 4 super cameras: the 64 MP main camera, 2 MP macro camera to dive deep into the details of the surrounding world, 2 MP depth sensor and 118 degree ultra-wide field of view 8 MP camera for a more comprehensive shot. In addition, the smartphone with a massive 5000 mAh battery and Super AMOLED dot display can serve up to 2 days without any need to recharge even when heavily exploited, ensuring the extra power required to use the device.
“Get one of the latest smartphones at the most affordable price and receive compact and stylish Accesstyle Flame TWS wireless earbuds as a gift. The offer is accessible via both online and offline purchases," said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add that the mentioned smartphone can be purchased on credit at just 134,900 AMD, with a possibility of 0% down payment, 0% service fee with 0% annual interest rate during the first 12 months.