Ucom-ը ճանաչվել է Հայաստանում 2022թ․ Հեռահաղորդակցության ոլորտում լավագույն ընկերություն Global Banking & Finance Review-ի կողմից
26/10/2022
«Յուքոմ» ընկերությունը ճանաչվել է Հայաստանում 2022 թվականի Հեռահաղորդակցության ոլորտում լավագույն ընկերություն հանրահայտ Global Banking & Finance Review ֆինանսական ամսագրի կողմից։ Global Banking & Finance Review առաջատար առցանց և տպագիր ֆինանսական ամսագիրը հիմնվել է Միացյալ Թագավորությունում 2010 թվականին։ Ամսագրի ուշադրության կենտրոնում են ոչ միայն համաշխարհային ֆինանսական միտումներն ու զարգացումները, այլև տեխնոլոգիական առաջընթացը, ինչի վերաբերյալ ամսագիրն անկախ և հավասարակշռված տեսակետ է ներկայացնում։
«Յուքոմ ընկերության համար մեծ պատիվ ու պատասխանատվություն է Հայաստանում hեռահաղորդակցության ոլորտում լավագույն ընկերություն ճանաչվելը։ Հաճելի է միջազգային հեղինակավոր պարբերականի այսչափ բարձր գնահատականը մեր թիմային աշխատանքի և գործունեության վերաբերյալ, այն էլ՝ վերջին տարիների համաշխարհային իրադարձությունների և մեր երկրում անհանգիստ իրավիճակի համատեքստում։ Մենք շարունակելու ենք անել առավելագույնը՝ ընկերության բազմահազար բաժանորդներին որակյալ ծառայություններ մատուցելու համար», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ յուրաքանչյուր տարի Global Banking & Finance Review ամսագրի կողմից մրցանակները շնորհվում են շարունակական զարգացում ապահովող, նորարար, առաջադեմ ընկերություններին՝ հաշվի առնելով դրանց ռազմավարությունը և ձեռքբերումները: Հետազոտական թիմից, խմբագրից և հրատարակչից բաղկացած մրցանակաբաշխության ժյուրին ուսումնասիրում է անվանակարգերի թեկնածուներին ըստ հստակ սահմանված չափանիշների և ընտրում հաղթողին։

Ucom признана лучшей телекоммуникационной компанией Армении 2022 по версии Global Banking & Finance Review
26/10/2022
Компания «Ucom» была признана лучшей компанией в области телекоммуникаций 2022 г. в Армении по версии известного финансового журнала Global Banking & Finance Review. Global Banking & Finance Review, ведущий онлайн и печатный журнал о финансах, был основан в Великобритании в 2010 году. В центре внимания журнала не только глобальные финансовые тенденции и события, но и технологический прогресс, о которых журнал предоставляет независимую и взвешенную точку зрения.
«Для Ucom большая честь и ответственность быть признанной лучшей компанией в сфере телекоммуникаций в Армении. Приятно получить столь высокую оценку работы и деятельности нашей команды со стороны авторитетного международного издания, особенно в контексте последних мировых событий и непростой ситуации в нашей стране. Мы и впредь будем делать все возможное, чтобы предоставлять качественные услуги тысячам абонентов компании", - сказал генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что ежегодно журнал Global Banking & Finance Review присуждает награды инновационным, прогрессивным компаниям, обеспечивающим непрерывное развитие с учетом их стратегии и достижений. Жюри премии, состоящее из исследовательской группы, редактора и издателя, рассматривает номинантов в категориях по четко определенным критериям и выбирает победителя.