Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել PRO որակի սմարթֆոն ամսական 3800 դրամով ու ստանալ բարձրորակ անլար ականջակալ
21/11/2022
Ամանորին ընդառաջ մինչև հունվարի 31-ը «Յուքոմ» ընկերությունն առաջարկում է ձեռք բերել Xiaomi Redmi Note 11 Pro հզոր սմարթֆոնը չլսված պայմաններով՝ ամսական ընդամենը 3800 դրամով և ստանալ սուպեր բարձրորակ Xiaomi Buds 3 Lite անլար ականջակալ։
Xiaomi Redmi Note 11 Pro-ն ունի գերհզոր 108 Մպ հիմնական տեսախցիկ, բարձրորակ AMOLED էկրան 120 Հց թարմացման արագությամբ։ Սմարթֆոնն օժտված է արագ լիցքավորման հնարավորությամբ․ 67Վտ հզորությամբ լիցքավորիչն ապահովում է 5000 մԱժ մարտկոցի 100%-անոց լիցքավորումն ընդամենը 43 րոպեում, իսկ 50%-ն՝ անհավատալի 15 րոպեում։ Նշենք, որ Xiaomi Redmi Note 11 Pro-ի հզորությունը, տեսախցիկը, էկրանի որակը և ընդհանուր աշխատանքը համապատասխանում են PRO դասի սմարթֆոներին, բայց գինը 4 անգամ ցածր է բարձր դասի համանման տարբերակներից։ Սա հենց այն առաջարկն է, որը բաժանորդներին չի ստիպի գնալ գին-որակ կոմպրոմիսի։
«Ամանորին ընդառաջ ուզում եմ շնորհակալություն հայտնել Յուքոմի բոլոր՝ թե՛ առկա և թե՛ այս տարվա ընթացքում մեզ միացած 250 հազար նոր բաժանորդներին, Հայաստանի ամենաարագ ֆիքսված և շարժական ցանցն ընտրելու համար։ Այս առիթով ընկերությունը հանդես է եկել բազմաթիվ առաջարկներով՝ թե՛ ռոումինգից օգտվող ճամփորդների, թե՛ խելացի տան պարագաներ կամ հեռուստացույց փնտրողների և թե՛ նոր սմարթֆոն ցանկացողների համար։ Շատ պարագաներ կգտնեք մեգա զեղչերով։ Յուրաքանչյուր բաժանորդ իր համար կգտնի այն, ինչն իրեն անհրաժեշտ է Հայաստանի ամենաարագ ցանցում լավագույն փորձառության համար», - ասել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ հատուկ առաջարկի շրջանակներում սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ՝ ընդամենը 136 900 դրամով, այնպես էլ ապառիկ՝ վճարելով 0% կանխավճար, 0% սպասարկման վճար և 0% տարեկան տոկոսադրույք առաջին 12 ամսվա ընթացքում, ինչի արդյունքում գնորդը կխնայի 16 000 դրամ։

Xiaomi Redmi Note 11 Pro features great 108 MP flagship main camera, a high-quality AMOLED 120 Hz display gives a refresh rate. The smartphone is a powerhouse combo with fast charging possibility. The 67W charger provides 100% charging of the 5000 mAh battery in just 43 minutes, and 50% in incredible 15 minutes. It should be noted that the power, camera, screen quality and overall performance of Xiaomi Redmi Note 11 Pro correspond to PRO class smartphones, but the price is 4 times lower than similar high-end options. This is exactly the offer that will not force subscribers to make any price vs quality compromise.
«Ahead of the New Year I want to thank all Ucom subscribers, both existing and 250,000 new ones who joined us this year, for choosing the fastest fixed and mobile networks of Armenia. On this occasion, the company designed many offers, both for roaming travelers, and for those looking for smart home accessories or smart TV-sets, or even those who wished for a new smartphone. You will find many gadgets at mega discounts. Every subscriber will find what one needs for the best experience in Armenia's fastest network», said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us add, that within the framework of the special offer, the smartphone can be purchased both in cash at just 136 900 AMD and on credit by paying 0% prepayment, 0% service fee and 0% annual interest rate during the first 12 months, as a result of which the buyer will save 16,000 AMD.