Ucom-ի ֆիքսված ցանցը հասանելի է արդեն Սևան քաղաքում
Սևան քաղաքում Ucom տան ամենաարագ ինտերնետն իրականություն է: Ucom ընկերությունը հավատարիմ է որակյալ կապ ապահովելու հանձնառությանը և մեծ ջանքեր է ներդրել, որպեսզի ֆիքսված ցանցը Սևան քաղաքում հասանելի դառնա:
«Սևան քաղաքը հաջորդ բնակավայրն է, որտեղ ապահովեցինք ֆիքսված կապ, բայց այս մուտքին մենք պատրաստվել ենք՝ հաշվի առնելով բոլոր դետալները: Մեր բաժանորդների նկատմամբ հոգատարությունը մեզ համար առաջնային է: Մենք շարունակելու ենք ընդլայնել ցանցը և մուտք ենք գործելու նոր բնակավայրեր: Սևանի մեր հայրենակիցները կարող են վայելել Ամանորը ջերմ, հաճելի ընտանեկան մթնոլորտում»,-նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Սևան քաղաքի բնակիչները կարող են օգտվել նաև հատուկ առաջարկից՝ Unity 9000 մարզային փաթեթից՝ 9,000 դրամի փոխարեն՝ վճարելով 8,000 դրամ: Իսկ մինչև 2024թ. փետրվարի 29-ը Unity 9000 մարզային փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում Սևանի բնակիչները երեք ամիս անվճար կօգտվեն փաթեթի ծառայություններից: Թե՛ բնակարաններում և թե՛ առանձնատներում ֆիքսված ինտերնետի միացումը կատարվում է ընդամենը 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում:
Մեկնարկի ընթացքում Սևանի Ucom գրասենյակում միջոցառման ժամանակ գրասենյակ այցելած Սևանի բնակիչ Ռոբերտ Գևորգյանին, ով այցելել էր բաժանորդագրվելու Unity 9000 փաթեթին, Ucom ընկերության գլխավոր տնօրենն իր կողմից անակնկալ է արել և նվիրել է Samsung Galaxy A14 հեռախոս:
Ucom ընկերության գլխավոր տնօրենն այցելել է Սևանի բնակիչ, մանկավարժ Հեղինե Սաֆարյանի բնակարան, ով առաջինն է բաժանորդագրվել փաթեթին և ստացել 6 ամիս անվճար օգտվելու հնարավորություն:
«Այս առաջարկն ինձ համար անսպասելի էր: Այցելել էի Ucom-ի մեր քաղաքի գրասենյակ, որպեսզի տան համար ինտերնետ ծառայություններին բաժանորդագրվեմ, քանի որ տղաս ցանկանում է դառնալ ծրագրավորող և հարկավոր է ուժեղ ինտերնետ: Այն առաջարկը, որը ներկայացրին գրասենյակի աշխատակիցները, շատ շահեկան էր. միանգամից համաձայնեցի: Վստահ եմ, որ այն մեր ընտանիքի համար ամանորյա հրաշալի նվեր է Ucom-ից»,-նշել է Հեղինե Սաֆարյանը:

Фиксированная связь Ucom теперь доступна и в городе Севане
Самый быстрый домашний интернет от Ucom теперь стал реальностью в городе Севан. Твердо придерживаясь взятых на себя обязательств обеспечить качественную связь, компания приложила все усилия для того, чтобы сделать фиксированную связь доступной в городе Севане.
«Севан – еще один населенный пункт, где мы начали предоставлять услуги фиксированной связи, и к этому шагу мы готовились с тщательностью, принимая во внимание все возможные детали. Забота об абонентах – наш главный приоритет. Мы продолжим расширять нашу сеть и прокладывать ее в новых населенных пунктах. Наши соотечественники из Севана смогут встретить Новый год в теплой, уютной семейной атмосфере», - отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Жители Севана смогут воспользоваться также специальным предложением, подключив региональный пакет Unity 9000 и оплатив 8000 драмов вместо 9000. А в случае приобретения регионального пакета Unity 9000 до 29 февраля 2024 года абоненты смогут пользоваться услугами бесплатно в течение трех месяцев. Подключение фиксированного интернета как в квартирах, так и в частных домах занимает всего три рабочих дня.
Жителя Севана Роберта Геворгяна, пришедшего в местный офис Ucom во время мероприятия в честь запуска услуг для покупки тарифного плана Unity 9000, ждал приятный сюрприз: он получил в подарок от генерального директора Ucom Ральфа Йирикяна смартфон Samsung Galaxy A14.
Руководитель Ucom побывал в гостях у жительницы Севана учительницы Егине Сафарян, первой подключившей тарифный план от Ucom и получившей в подарок 6 месяцев бесплатной связи.
«Это предложение стало для меня неожиданностью. Я отправилась в салон Ucom в нашем городе, чтобы подключить интернет у нас дома, так как мой сын хочет стать программистом, и для этого ему нужен качественный интернет. Сотрудники офиса предложили очень выгодные условия, и я без всяких раздумий согласилась. Это, бесспорно, прекрасный подарок нашей семье от компании Ucom», - рассказала Егине Сафарян.